Anasayfa / Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

ŞARTLAR ve KOŞULLAR

Bu web sayfası ve size sunulan Arkanayaslan.com hizmetleri, bu anlaşmada aşağıda belirtilen şart, koşullar ve hükümlerde değişiklik yapılmadan size sunulmaktadır. Bu web sayfası veya telefon aracılığıyla talep ettiğiniz hizmetlerin sunulması anlaşmadaki şartları, koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Eğer bu şartlar ve koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize arkanayaslan.com'dan ulaşabilirsiniz. Arkanayaslan.com olarak, şartlarda ve koşulların yenilenmiş sürümünü herhangi bir zamanda arkanayaslan.com'un web sayfasından yayınlayarak değiştirebiliriz. Bu şartlar ve koşullar son olarak 1.1.2016 tarihinde güncellenmiştir.

1. ARKANAYASLAN.COM'UN TANITIMI

Arkanayaslan.com hizmet almak isteyenlere işinde hizmet veren firmalar yönlendirip fiyat teklifi sunan ve teklifin onayı akabinde işi tüketici namına takip edip sonuçlandırarak, kendisine teslim eden online internet platformudur.

2. ARKANAYASLAN.COM HİZMETLERİ

Arkanayaslan.com'da biz kendimizi sizin arkanayaslan.com deneyiminizi olumlu olarak sonuçlandırmaya adamaktayız. İhtiyacınıza karşılık hizmet bilgi ve isteğinizi girmenizle birlikte, size bu hizmeti verebilecek hizmet veren firmalardan aldığımız teklifleri sunacağız ve sizin adınıza işi takip edip sonuçlandıracağız.

Sizlere sunduğumuz teklif sahibi hizmet veren firmaları, sizin yerinize araştırıp gerekli referansları aldıktan sonra ve gerekli olan kalite ve beceriye sahip olduklarını tespit ederek size yönlendirmekteyiz. Arkanayaslan.com olarak hizmet verenların sunacakları hizmetlerin tarafımızdan size taahhüt edilmediğini, hizmet almak amacıyla hizmet verenlarla kurmuş olduğunuz hukuksal ilişkilerde, hizmet verenın size karşı yerine getirmek zorunda olduğu fiilleri taahhüt etmediğimizi öncelikle bildiririz.

Sözleşmeli anlaşmalar alınan fiyat teklifleri baz alınarak arkanayaslan.com web sayfasında hazırlanır. Hizmet verenler arkanayaslan.com'un ne çalışanları nede arkanayaslan.com hizmet acentesidir. Arkanayaslan.com sizin tarafınızdan talep edilen herhangi bir hizmeti kendisi yapmaz, sizin namınıza işi takip edip sonuçlandırır. Haklarınız yaptığınız sözleşme koşullarına ve bu koşulların yerel kanunları çerçevesinde saklıdır.

Herhangi bir hizmet veren ile aranızda çıkabilecek bir anlaşmazlıkta, arkanayaslan.com sizin adınıza bu ilişkileri yönetecektir. Sizin hizmet verenler ile yaptığınız görüşme/anlaşma ve bunun sonucunda ortaya çıkan bir anlaşmazlık durumunda meydana gelen her türlü hasar veya talep ( dolaylı veya tesadüfi zararlarda dahil olmak üzere), şüpheli ve şüphesiz, bilinen veya bilinmeyen, açık veya gizli ortaya çıkan her türlü hasar veya talepten (dolaylı veya tesadüfi zararlar dahil olmak üzere) arkanayaslan.com'u (ve bizim ofis çalışanlarımızı, direktörlerimizi, çalışanlarımızı, iştiraklerimizi, acentalarımızı), diğer kişi, firma ve varlıkları ( bizim iş ortaklarımız dahil olmak üzere, arkanayaslan.com tarafından istihdam edilen imalatçı veya tedarikçilerimizi), muaf tuttuğunuzu kabul edersiniz.

3. ÇÖZÜM SÜRECİ ve KISITLI HİZMET GARANTİSİ

Burada belirtilen koşullar altında ve istenilen prosedürlerin tamamlanması üzerine, biz sizin ve hizmet veren arasındaki anlaşmazlıkların çözümünde bir destek sağlayabiliriz. Sorunlarınızı arkanayaslan.com çözüm süreci içerisinde çözmek için kendi katılımınız ve iyi niyetli bir çaba göstermeniz gerekmektedir. Eğer arkanayaslan.com sizin çözüm süreci içerisinde kendi katılımınızın olmadığını ve iyi niyetli bir çaba göstermediğinizi saptar ise, kendi takdirine bağlı olarak arkanayaslan.com çözüm süreci ve hizmet garantisi servisine son verebilir. Bu gibi durumlarda, muafiyet ve tazminat'ın hükümsüz olduğu şartlar ve koşullarda açıklanmıştır. NOT: Hizmet garantisi sizin daha önceden tanıdığınız ve telefonla irtibata geçtiğiniz arkanayaslan.com hizmet hizmet verenlarını kapsamaz. Hizmet garantisi sadece arkanayaslan.com üzerinden verilen hizmetlerde geçerlidir.

4. BİZE SAĞLADIĞINIZ BİLGİLER

Arkanayaslan.com hizmetlerini kullanmak üzere, sizin ve istediğiniz hizmet talebi hakkında bilgiler istenecektir ve hizmet kaydı gibi bilgileriniz web sayfamızda depolanacaktır. Bu bilgilerin bazıları kendi web sayfamız üzerinden size veya diğer kişilere yanıt vermeye ihtiyacı olan hizmet verenlere veya bizim bağlantılı olduğumuz kişilere gönderilecektir.

Bu bilgileri bize sağlayarak veya hizmet isteği göndererek, bizim ve hizmet verenlerimizin kendi sitemizdeki hizmetleri sağlamak, sizin hesabınıza hizmet vermek, hesabınızla ilgili hususları görmek veya sizin hizmet talebinizle ilişkili diğer amaçlar için veya firmamızın pazarlama amaçlı e-postaları da dahil olmak üzere sizinle telefon, faks, posta ve e-posta veya diğer makul araçlarla sağladığınız herhangi bir kontak bilgisi üzerinden açıkça irtibata geçebileceğimizi ve bilgilerinizin bu amaçlar dahilinde kullanılabileceğini koşulsuz kabul etmiş olursunuz.

Bilgilerinizin bizim tarafımızdan kullanımı için lütfen gizlilik bildirimimize bakınız. Hizmet talebini gönderdiğinizde, arkanayaslan.com ve ortakları ile ticari ilişkiler içine girdiğinizi kabul edersiniz. Böylece arkanayaslan.com ve/veya ortakları tarafından sizinle irtibat kurulabileceğini kabul etmiş olursunuz. Sağladığınız bütün bilgilerin doğru, güncel ve gerçek olduklarının sizin tarafınızdan garanti edildiğini beyan edersiniz. Eğer sağladığınız herhangi bir bilgi yanlış, güncel olmayan veya eksik veya arkanayaslan.com'un bu bilgilerin, yanlış, güncel olmayan veya eksik olduğundan şüphelenmek için nedenleri var ise, arkanayaslan.com sizin güncel veya gelecekteki arkanayaslan.com hizmetlerinden yararlanmanıza engel olma hakkına sahiptir. Bilginiz dahilinde veya dahilinde olmadan herhangi bir şekilde arkanayaslan.com hizmetlerine sizin şifrenizle yapılan girişlerden tamamen siz sorumlusunuzdur.

5. ARAMA KAYITLARI

Sizin ve arkanayaslan.com arasında yapılan herhangi bir telefon görüşmesinin izlenebileceğini ve/veya kayıt altına alınabileceğini kabul eder ve onaylarsınız.

6. ARKANAYASLAN.COM HİZMETLERİNİN KULLANIMI

Arkanayaslan.com hizmetlerini reklam amaçlı kullanmayacağınızı sadece kişisel amaçlı kullanacağınızı kabul eder ve onaylarsınız. Arkanayaslan.com web sitesini veya hizmet verenlerini, yeniden teklif almak, arkanayaslan.com hizmetleri ile rekabete sokmak, hizmet verenleri taciz etmek veya burada belirtilen herhangi bir hizmet isteği dışında kullanamazsınız. Arkanayaslan.com'un web sitesinde yayınlamış, sizin tarafınızdan konulan herhangi bir değerlendirme ve yorumlar veya diğer içeriklerde dahil olmak üzere, herhangi bir bilgi ve içeriğin sadece ve sadece arkanayaslan.com'un mülkiyetinde olduğunu ve sizin bunları kopyalama, yayınlama veya sizin hizmet talebinizle ilgisi dışında kullanmayacağınızı kabul etmiş olursunuz. Yukarıda belirtilen herhangi bir yükümün ihlal edilmesiyle doğacak zararlarının yükümlülüğünü ve sizin ihlalinizden kaynaklanarak üçüncü bir tarafın arkanayaslan.com'a karşı olabilecek iddialarını ve bu iddialardan doğacak olan arkanayaslan.com'un zararını tazmin edeceğinizi ve tamamen arkanayaslan.com'a karşı sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.

Arkanayaslan.com web sayfasına giriş ve hizmet erişiminin iptal hakkini saklı tutarız. Hizmet verenler ile ilgili her turlu bilgiler gizli ve sadece kişisel kullanım içindir. Arkanayaslan.com hizmetlerini veya sistemlerini kişisel olmayan veya herhangi bir uygunsuz kullanım veya kullanmaya teşebbüs edilmesi veya arkanayaslan.com'un bundan şüphelenmesi veya saptaması, bununla sınırlı olmamakla birlikte, web sayfasını çökertme, sızma, dolandırma, reklam yapma, yayını bozma, istenmeyen e-posta yollamak gibi faaliyetlerde bulunulması durumda arkanayaslan.com derhal size haber vermeksizin erişiminizi sonlandırma ve size haber vermeksizin yasal yollara başvurmaya veya bununla sınırlı olmamakla birlikte meydana gelebilecek gelir kaybı, onarım, yasal ücretler, maliyet ve giderleri karşılamak için ihtiyadi tedbir kararı alması veya mahkeme yoluna giderek muamele işlemlerine başlama veya diğer adli yollara başvurma hakkına sahiptir.

İsim, telefon numarası, adres veya e-posta adresi dahil olmak üzere bilerek girilen yanlış bilgiler, arkanayaslan.com'a, hizmet verenlere ve müşterilerin gizlilik haklarına saldırıyla birlikte, zaman kaybı, verilen yanlış bilgiye karşılık vermek için harcanan gider ve caba ile birlikte ortaya çıkabilecek büyük gider ve zararlar ciddi tazminat yükümlülükleri doğurabilir ayrıca kasıtlı ve yanlış bilgilendirmelerinizden dolayı herhangi bir menfaati site yönetimi, hizmet verenler veya üçüncü kişiler aleyhine olarak kendi lehinize elde etmeniz, dolandırıcılık sonucunu oluşturacaktır. Ayrıca, site içinde, hukuka aykırılık teşkil edecek tüm davranışlarınız yasal yollardan yapılacak başvurular ile takip edilecektir. Hizmet talebine başka birisinin ismi, e-posta adresi, mevcut adresi, telefon numarası veya sahte veya uydurulmuş isim, adres, e-posta veya telefon numarası gibi bilerek konulan yanlış bilgi yüzünden, bütün zararı ödemekten sorumlu olduğunuzu kabul eder ve arkanayaslan.com'a ve size hizmeti sunmayı kabul eden hizmet verene karşı tamamen sorumlusunuzdur, bu nedenle hizmet verenlere ve site yönetimine vermiş olduğunuz zararlardan ayrı ayrı sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Site üyeliği ve site kullanımına yarayan bilgilerin tarafınızca yanlış kullanılmaması sizin esas sorumluluğunuzdur. Bu yükümlülüğünüze aykırı hareket etmeniz halinde : (1) her girilen yanlış bilgi başına arkanayaslan.com'a, bu sorundan kaynaklı olarak etkilenmiş her bir hizmet verene ve sizin girdiğiniz hatalı, yanlış, uygunsuz bilgiden dolayı mağdur olmuş kişi veya kişilere ( örnek olarak gerçek e-posta veya telefon numarası sahip veya sahiplerine vs.) en az 10.000 TL ve bunun yanında ortaya çıkabilecek avukat masrafları ve bunlara ilişkin ortaya çıkabilecek dolaylı masrafların toplamı veya (2) kasıtlı, yanıltıcı, zararlı, sahte işlemlerden dolayı ortaya çıkabilecek gerçek zararlar, doğrudan veya takiben ceza gerektiren adli ve para cezalarının toplamı ile birlikte yasal para cezaları, maliyetleri ve bunlara ilişkin ortaya çıkacak dolaylı masrafların toplandığında hangi miktar daha yüksek ise o miktarı ödemek ile yükümlü olduğunuzu garanti edersiniz.

7. WEB SAYFASINDA BULUNAN MEVCUT BİLGİ VE DÖKÜMANLAR İÇİN ÖZEL DUYURU

Arkanayaslan.com sunucusundan sağlanan ve onaylanmış dokümanlarının (sıkça sorulan sorular, içindekiler, veri sayfaları, basın bültenleri, bilgisel araçlar) kullanım koşulları: (1) bütün kopyaların altında telif hakki uyarısının gözükmesi ve telif hakki ve izin uyarısının birlikte gözükmesi (2) web sayfasından kullanım için alınan dokumanlar ticari olmayan ve sadece kişisel kullanım içindir ve kopyalanamaz veya herhangi bir ağ'a bağlı bilgisayara aktarılamaz veya medyada yayınlanamaz (3) dokümanlarda herhangi bir değişiklik yapılamaz. Eğitim kurumları ( özellikle üniversiteler ve liseler) sınıflarda gösterilmek koşuluyla belgeleri kopyalayabilir ve çoğaltabilir. Sınıf dışında belgelerin kullanılması için arkanayaslan.com'dan izin alınması gerekmektedir. Başka herhangi bir amaç için kullanılması ağır hukuksal yükümlülükler doğurabilir. Yukarıda belirtilen belgeler, arkanayaslan.com web sayfasının tasarım veya düzenini veya herhangi bir arkanayaslan.com çalışanı, sahibi, lisans sahibini veya denetim yerini içermez.

Arkanayaslan.com web sayfasının bütün unsurları; ticari takdim, ticari marka, haksız rekabet ve diğer yasalar tarafından korunmaktadır ve tamamen ya da kısmen de olsa kopyalanamaz veya taklit edilemez. Arkanayaslan.com'un web sayfasında bulunan hiçbir logo, grafik, ses veya görüntü arkanayaslan.com tarafından açıkça izin verilmediği surece kesinlikle kopyalanamaz veya çoğaltılamaz. arkanayaslan.com ve/veya onun ilgili tedarikçileri herhangi bir amaç sonucunda yer alan ilgili yayınlanmış grafik ve bilgi içeren belgelerin uygunluğu için hiçbir garanti veya beyanda bulunmamaktadır. Bu tür belge ve grafikler herhangi bir garanti verilmeden, olduğu gibi temin edilmiştir. arkanayaslan.com ve/veya onun ilgili tedarikçileri kalite şartları, belirli uygunluk amaçları ve ünvan dahil olmak üzere bu bilgiler karşılığındaki bütün garanti ve koşulları reddetmektedir. Belgeler ve ilgili grafikler arkanayaslan.com web sayfasında yayımlanan belgeler ve grafikler teknik yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. Buradaki bilgiler düzenli olarak değiştirilir ve eklenir. arkanayaslan.com ve/veya hizmet verenler hizmetlerde ve/veya burada tanıtılmış programlarda değişim veya iyileştirme yapabilir.

DİĞER WEB SAYFASI BAĞLANTILARI. Arkanayaslan.com web sayfasında bulunan bağlantı kanalları, sizin arkanayaslan.com web sayfasından çıkmanıza izin verecektir. Bağlantı sayfaları arkanayaslan.com'un kontrolü altında değildir ve arkanayaslan.com bağlantılı sitenin içeriğinden, işlevselliğinden veya bağlantı kurulan yerdeki diğer bağlantıdan veya bağlantılı sayfadaki herhangi bir ücretlendirmeden veya güncellemeden sorumlu değildir. Arkanayaslan.com bağlantılı sayfadan yapılan web yayınından veya herhangi bir formatta alınan iletişimden sorumlu değildir. Arkanayaslan.com bu bağlantıyı size sadece kolaylık olsun diye sağlamakta ve dahil olan herhangi bir bağlantının arkanayaslan.com tarafından onaylandığı anlamı içermez.

HİZMET VERENLERİN ÖN ELEME İŞLEMLERİ VE FERAGATNAME
Yeni bir hizmet verenin sistemimize kayıt işleminin bir parçası olarak aşağıdaki üyelik başvuru kriterleri uygulanır:

Lisans Anlaşması
Arkanayaslan.com hizmet verenin kayıt işlemi yapıldığı sırada, hizmet verenin kayıtlı olduğu ilgili oda veya meslek kuruluşundan aldığı belge veya sertifika sahibi olduğunu veya hizmet veren olduğunu ispatlayacak herhangi bir yasal belgesi olduğunu onaylar. Size tavsiyemiz yerel otoritelerden veya ticaret odasından, talep ettiğiniz hizmet verenin kayıtlı olup olmadığının kendiniz tarafınızdan onaylanmasıdır. Tavsiyemiz hizmet alacağınız hizmet verene ustalık belgesinin bir kopyasını görmek istediğinizi söylemeniz ve bunu onaylamanızdır.

Sabıka Kaydı Araştırması
Arkanayaslan.com üçüncü kişilerin veri kaynaklarını kullanarak, arkanayaslan.com'a kayıt olacak olan hizmet verenin kayıt tarihinden itibaren son 3 yıl içinde yaptığı islerle ilgili olarak herhangi bir suç unsuru oluşturacak olayla karşılaşıp karşılaşmadığını gösterecek araştırmalar yapar.

Kimlik Sorgulama
Kayıt altına alınacak olan her bir hizmet veren kendi vergi numarasını kayıt sırasında beyan ederler. Bu beyandan sonra kayıt altına alınacak olan ehlin temiz iş sicilinin olup olmadığını araştırırız.

NOT: arkanayaslan.com, arkanayaslan.com ağı içerisinde üyelik başvurusunda bulunan hizmet verenler hakkında bilgi taramasını bir kereye mahsus olmak koşuluyla hizmet verenlerin üyeliğe başvurduğu tarihte yapar. Bu sebeple, hizmet veren bilgilerinde bir değişme veya zaman aşımına uğrama ihtimali vardır. Bu nedenle, arkanayaslan.com ile çalışacak olan hizmet verenlerin bilgilerinin güncelliğini garanti etmez. Arkanayaslan.com'un kendisi ile çalışan hizmet verenlerin profillerinin güncellenmek gibi bir sorumluluğu yoktur.

Kurumsal Hesaplar
Bazı hizmet verenler büyük uluslararası firmaların çalışanı, franchise'i, satıcısı veya bağımsız kurum olabilirler. Bu durumda, kurumsal hesap varlığı ile eşleşebilirsiniz. Yukarıdaki bilgi tarama yapma işlemi kurumsal hesaplar için geçerli olmadığı için, arkanayaslan.com kurumsal hesaplarda bir bilgi taraması yapmaz ve yapmakla yükümlü değildir.

Hizmet Veren Profilleri
arkanayaslan.com sisteme kayıtlı olan hizmet verenlere kendi profillerini ve şirket faaliyetlerini arkanayaslan.com web sayfası üzerinden yaratma imkanı verir. Arkanayaslan.com yaratılan bu profil veya şirket faaliyetlerinde yer alan bilgi veya tasarımlar hizmet veren tarafından sunulduğu için bu bilgi veya tasarımların doğruluğunu veya gözden geçirilme işlemini yapmaz. Bu sebepten dolayı hizmet veren tarafından sayfaya konulan herhangi bir bilgiye garanti vermez ve bu bilgiler için herhangi bir sorumluluğu olmadığını varsayar.

Yukarıda belirtilen işlemlerin zaman değişimi sadece arkanayaslan.com'un ihtiyatındadır. Arkanayaslan.com makul ticari metotlar uygulayarak bu konuları kontrol ettiğine inanır ama hizmet verenlerin üyelikleri suresince veya daha sonra ortaya çıkabilecek üyelerin uygun ruhsata ve/veya belgeye sahip olup olmadıklarına garanti veya beyan etmez. Günümüzde koşullar günlük olarak değiştiği için, arkanayaslan.com müşterilerine bu konulara ilişkin kontrollerin özellikle gelecekteki tarihlerde kendileri tarafından yapmasını tavsiye eder. Arkanayaslan.com hizmet veren ile ilgili bilgileri kontrol ederken devletten, il temsilciliklerinden veya diğer acente veya üçüncü şahıs kaynaklarından alınan bilgilerin doğruluğu, hatasız olduğunu veya güncel olduğunun garantisini vermez veya vekil olmaz. Birçok acente güncellemelerini periyodik dönemlerde veya zamanlarda yapar ve acenteler veya üçüncü şahıs kaynaklarından sağlanan bilgiler gerçek zamanlı olmadığı için güncel değildir.

Feragatmane: arkanayaslan.com ön eleme, eleme ve sonraki süreçlerde elde ettiği bilgiye ilişkin, kriter, prosedür veya sürecin, teslim alınan bilgilerin ortalama kalite garantisi, belirli bir amaç için uygunluğu veya kalite yeterliliği veya bu bilgi denetlemelerinin veya prosedürlerin tahkikinin doğruluğu dahil olmak üzere, bu bilgilerin doğru, güncel veya hatasız olduğunu kesinlikle kabul etmez.

8. ARKANAYASLAN.COM'DAKİ DEGERLENDİRMELER ve DERECELENDİRMELER

Arkanayaslan.com, web sayfasında yapılacak olan herhangi bir yorum, puanlama veya değerlendirmeden yükümlü olmamak ile beraber, eğer yapılan yorumlar aşağıdaki unsurları içeriyor ise, arkanayaslan.com yorumları, puanlamaları veya değerlendirmeleri yayınlamama veya kaldırma hakkına sahiptir.

a. Saldırgan, zararlı ve/veya küfürlü dil kullanımı, bir sınırlama olmaksızın: küfür, saygısızlık, taciz, müstehcenlik, argo, kaba konuşma ve nefret söylemi (ırkçı/ayrımcı konumsalar vs.)
b. Yasadışı faaliyetleri yönlendirici söylemler
c. Firmanın hizmet ve ürünlerini kapsamayan veya bir değeri olmayan yorumlar
d. Web sayfasının standartlarını ihlal edecek dil kullanımı
e. Farklı bir hizmet veren ile ilgili yorumlar
f. Talep edilen hizmet ile ilgili olmaya iş istekleri
g. Yalan veya yalan olabilecek beyanlar
h. Arkanayaslan.com'u küçük düşürecek veya firmanın itibarini zedeleyecek yorumlar

Bununla birlikte, yorum yapan kişiler arkanayaslan.com'a hizmet veren ile iş talebi hakkında temas kurma izni vermek zorundadır. Eğer tüketici ve hizmet veren arasında bir tartışma olursa, sorun çözülene kadar sunulan değerlendirme puanı sayfada yayınlanmaz.

Değerlendirmeler ve Derecelendirmeler arkanayaslan.com tarafından desteklenmez.

Hizmet verenin profilindeki yorumlar, değerlendirmeler veya puanlamalar tüketicilerin kendi düşünce ve kanaatlerini yansıtmaktadır ve arkanayaslan.com'un kendi beyanı veya kanaati değildir. Arkanayaslan.com yapılan yorum, değerlendirme veya puanlama ile ilgili alakası veya kendi beyanı olduğunu reddeder.

Arkanayaslan.com'da yapılan yorumlar: arkanayaslan.com'un akrabalarının, ortak firmalarının, yan kuruluşlarının veya çalışanlarının, memurlarının, direktörlerinin veya hissedarlarının görüşlerini yansıtmaz.

Arkanayaslan.com, arkanayaslan.com web sayfasının herhangi bir şekilde kullanılmasından veya sayfaya konulacak herhangi bir yorumdan kaynaklanarak istenilecek herhangi bir zarara, kayba veya talebe karşılık herhangi bir sorumluluk veya mesuliyet kabul etmez.

9. TAZMİNAT

Sizin arkanayaslan.com hizmet kullanımından veya arkanayaslan.com web sayfasına ile yaptığınız bağlantınızdan veya arkanayaslan.com şart ve koşullarını ihlal etmenizden veya üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmenizden dolayı üçüncü kişiler tarafından tarafımıza yönlendirilecek tüm tazminat taleplerinin, zararın meydana gelmesine sebebiyet vermeniz halinde tarafınıza rücu edileceğini ve istenebilecek bütün iddia ve taleplerin, avukat masrafları da dahil olmak üzere arkanayaslan.com'a, onun yan kuruluşlarına, çalışanlarına, ortaklarına, acentelerine, memurlarına ve diğer ortaklarına tazminat olarak ödemekle yükümlü olduğunuzu kabul edersiniz.

10. GENEL HÜKÜMLER

Siz arkanayaslan.com hizmetlerinin herhangi bir garanti vermeden sunulduğunu ve sizin arkanayaslan.com hizmetlerini veya arkanayaslan.com web sayfasını kullanmanızdan dolayı sizin veya üçüncü kişilerin açacağı herhangi bir dava, tazminat veya talepten sorumlu olduğunuzu ve arkanayaslan.com hizmetlerini veya arkanayaslan.com web sayfasını kullanmayı dilediğiniz zaman bırakma isteğinin tamamen sizin iradeniz dahilinde olgunu onaylar ve kabul edersiniz. Burada açıkça belirtilen durumlar dışında, ortalama kalite garantisi, belirli bir amaca uygunluğu da dahil olmak üzere herhangi bir şekilde ima edilebilecek garanti talep veya taleplerini arkanayaslan.com kesinlikle reddeder ve bu anlaşma veya herhangi bir sebeb dışında meydana gelebilecek, dolaylı, dolaysız, özel, kazara, sonuçsal (kar kaybı dahil), örnek teşkil eden veya ceza gerektiren zararlardan ( arkanayaslan.com bu gibi cezaların olabilme ihtimalini uyardığı halde) arkanyaslan.com’un herhangi bir sorumluluk sahibi olmayacağı sizin tarafınızdan kabul edilir.

Şartlar ve koşullar arkanayaslan.com'un varisleri, ruhsat sahipleri ve atananların yararına yürürlüğe girecektir. Eğer bu şartlar ve koşulların hükmü herhangi sebepten dolayı yetkili herhangi bir mahkeme tarafından hukuksuz, geçersiz veya uygulanamaz görüldüğü takdirde, bu hükmü koruyarak, hükmün uygulanabilir hale getirilebilme çalışmaları yapılır. Alternatif olarak, eğer uygulanabilir hale getirilme olma ihtimali yok ise, bu hüküm dışında kalan şartların yasallığı ve uygulanabilirliği geçerliliğini koruyacaktır.

11. Premium Üyelik

Arkanayaslan.com Premium üyeliğini satın almış tüketicilere, kısıtlı hizmet garanti şartları koşullarına ek olarak aşağıdaki ekstra şart ve koşullar uygulanır.

Premium üyelik sahibi tüketicinin üyelik dönemi bir yıldır ve bu dönem tüketicinin premium üyeliği satın aldığı günden itibaren başlar.

Premium üyelik dönemi süresince kısıtlı hizmet garantisi sunulan bütün hizmet taleplerini karşılayacak şekilde arttırılır.

Premium üyeliğe sahip tüketiciler arkanayaslan.com'un sunduğu hizmetlerle ilgili soru, yardım veya destek alabilecekleri özel müşteri temsilcileri ile görüşeceklerdir. İlave olarak, arkanayaslan.com premium üyelik sahibi tüketicilerine kendilerinin özel müşteri temsilcileri üzerinden tüketicilerin sorularını doğru bilgiler dahilinde cevaplamaya gayret gösterecektir. Arkanayaslan.com tüketicilerinin sorunlarını yanıtlarken üçüncü kişilerin kaynaklarını kullanabilir ve tüketicilere verilen bu cevapların doğruluğu, geçerliliği veya güncelliğini kesinlikle garanti etmeyebilir ve etmeyecektir.

12. ARKANAYASLAN.COM FIRSATLARI

Arkanayaslan.com fırsat programına katılan tüketiciler, aşağıdaki belirtilen şartları da kabul etmiş sayılır.

Arkanayaslan.com tarafından size sunulan fırsatlar, arkanayaslan.com tarafından belirlendiği gibi (fırsat oranı), belirli hizmet verenlerin hizmetlerine karşılık potansiyel indirim ve belirli bir fiyat sağlamak amacıyla size fırsatlar sunmak için bizim (arkanayaslan.com fırsatları) tarafımızdan tasarlanmıştır. Arkanayaslan.com fırsatı, hizmet veren ile arkanayaslan.com üzerinden yaptığınız is rezervasyonu durumunda, bu hizmetler üzerinden belirlenmiş fırsat oranını alma hakkına sahip olursunuz. Arkanayaslan.com tarafından belirlenmiş saatlerde (fırsat saatleri) sunulan bazı tekliflere yapılan rezervasyon size daha düşük fırsat oranı (tutar indirimi) üzerinden ödeme yapma imkanı sağlayabilir, hizmet veren tarafından sunulan tutar indirim fırsatlarının ( tutar indirim fırsatı) yararlanılma sureci (i) arkanayaslan.com tarafından belirlenen periyodik zaman içinde veya (ii) fırsat saatleri içerisinde sınırlı sayıdaki işin rezerve (fırsat zamanının dolması) edilip seçilmesi (tutar indirim aralığı). Açıklama amacıyla, eğer arkanayaslan.com fırsat aralığını 48 saat olarak belirler, fakat fırsat zamanı 10 saat içerisinde dolar ise, tutar indirim aralığı da 10 saatte dolmuş olur.

A. Bir arkanayaslan.com is fırsatına rezervasyonunuz üzerine, kupon kodu ile birlikte Arkanayaslan.com fırsat kuponu alacaksınız. Tutar indirim aralığı açık olduğu sürece tutar indiriminden faydalanabilir hatta fırsat tutar aralığı olanağından komşularınızın da yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Arkanayaslan.com eğer sınırlı sayıdaki fırsatların hepsinin kullanılmaması halinde fırsat indirim aralığını genişletebilir ancak arkanayaslan.com bunun yapılacağının garantisini vermez.

B. Ödeme şu şekillerde gerçekleşir: Arkanayaslan.com istediğiniz hizmetin rezervasyonunu yaptığınız anda ödeme işlemini alır. Tutar indirim fırsatlarının ödeme işlemi, tutar indirim aralığının kapandığı an itibariyle yapılır. Arkanayaslan.com'un sizin ödeme işleminizi tamamlayamadığınız taktirde, talep ettiğiniz hizmet ve/veya ürünü iptal etme hakkına sahiptir.

C. Arkanayaslan.com fırsatları için yaptığınız ödeme sadece satın aldığınız hizmetin hizmet veren tarafından belirtilen süre, işçilik ve materyallerini kapsar. Eğer sağlanması istenilen hizmet, hizmet veren tarafında belirtilen süreden daha uzun sürer, daha fazla maliyetli olur, daha fazla materyal kullanılmasını ön görürse, bu hizmet için kullanılacak ilave masraflar, hizmet veren tarafından size satın aldığınız hizmetten ayrı olarak faturalandırılacaktır.

D. Size gönderilen kuponların geçerlilik süresi satın alınan tarihten itibaren 12 ay veya eğer 12 aydan fazla ise kanun tarafından belirtilen tarihe kadar geçerlidir.

 

  İstanbul / TÜRKİYE

  info@arkanayaslan.com

İletişim Youtube Google linkedin Twitter Facebook

© Copyright 2016 22Danışmanlık
arkanayaslan.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.